Our Board of Director
İbrahim Kocaer Honorary President

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kurucusu olan İbrahim Kocaer 1939 yılında Denizli’de doğmuştur. 1960’lı yılların başında iş hayatına başlamış olup 1984 yılına kadar demir çelik sektöründe çeşitli şirketlerde ortaklıklar yapmıştır. 1984 yılında Kocaer Çelik şirketini Denizli’de kurmuştur. 1996 yılında İzmir’de tamamlanan A1 Fabrikasının yatırımında önemli rol oynayarak kurulumunu gerçekleştirmiş olup bundan sonraki süreçte Onursal Başkanımız olarak her konuda desteklerini sürdürmüştür.

Hakan Kocaer Chairman of the Board

Hakan Kocaer, 1972 yılında Denizli’de doğmuştur. Çalışma hayatına 1990 yılında demir çelik sektöründe başlamış, Şirket’in tüm bölümlerinde ve süreçlerinde görev almıştır. 1996 yılından itibaren İzmir’de kurulan fabrikalarda çalışmalarını sürdürmüş olup, vizyonu doğrultusunda almış olduğu stratejik kararlar ile Şirket’in büyümesinde aktif rol almıştır.

Orhan Timurhan Deputy Chairman of the Board of Directors

Orhan Timurhan, Adapazarı’nda 1970 doğmuş olup, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi İdari İlimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1992 yılında mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1994 yılında İktisat Bankası’nda başlayan Orhan Timurhan, sırasıyla Finansbank A.Ş., Fiba Factoring A.Ş. ve Odeabank A.Ş’de görev almıştır. Mayıs 2018’de Genel Müdür olarak başladığı Kocaer Çelik San. ve Tic A.Ş’ de, Ağustos 2021’den bu yana Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak iş hayatına devam etmektedir.

Ferda Besli Member of the Board

Kurumsal Finansman, proje finansmanı, kredi ve banka ilişki yönetimi, stratejik pazarlama konularında 30 seneden fazla deneyime sahip olan Besli, Besfin'in kurucusu ve CEO’sudur. İş hayatına 1987 yılında Akbank T.A.Ş'de başladı. Bankacılıkta Teftiş Kurulu ve Şube Müdürü, ardından Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Departman Müdürü, Ticari ve KOBİ Bankacılığı'ndan Sorumlu Başkan görevlerinde bulunmuştur.

Dr. Yılmaz Argüden Member of the Board

Dr. Yılmaz Argüden, geliştirdiği yaratıcı ve yenilikçi yönetim stratejileri ve toplumsal katkılarıyla dünyada en iyi tanınan Türk yönetim danışmanlığı şirketi, ARGE Danışmanlık’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyor.Stratejik Liderlik, Üstün Vatandaşlık, Seçkin Kariyer gibi birçok ödül sahibi olan Dr. Argüden, yaşam kalitesini yükseltme çalışmaları nedeniyle Dünya Ekonomik Forumu tarafından Geleceğin 100 Global Lideri arasına seçildi.

İbrahim Kumsal Independent Board Member

ODTÜ İşletme Bölümünden lisans, Bahçeşehir Üniversitesi ile Milano-Bicocca Üniversitesi’nden MBA derecelerini alan İbrahim Kumsal, 2001 yılında Gümrük Müsteşarlığı Risk Analizleri Müdürlüğü’nde çalışma hayatına başlamış, 2003 yılında Sermaye Piyasası Kurulu Denetleme Dairesi’nde sırasıyla denetçi yardımcısı, denetçi, başdenetçi, daire başkan yardımcısı ve daire başkanı olarak görev yapmış, 2020 yılından bu yana Varlık Girişim Finansal Hizmetler AŞ şirketinde kurucu ortak olarak görev yapmaktadır.