“GELECEĞİMİ KORUYORUM” TEMALI ‘’RESİM/KOMPOZİSYON/ŞİİR/KARİKATÜR’’ YARIŞMASI ÖDÜLLERİ

Mayıs 2019

Sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çevre için çocuklarımıza doğa-çevre bilincini aşılamayı, doğal kaynakların korun-ması ve kullanımı konusunda farkındalığı yüksek nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacı ile; bu yıl, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasını şirketimizin Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi ‘Dikili Bir Ağacın Olsun’ ile birleştirdik.

Nisan ayı içerisinde, içinde yaşadığımız çevremizin ve doğal kaynakların korunması için çalışanlarımızın ve çocuklarının “Çevre Koruma” konusunda doğru bilinçlendirilmesi, bu konuda kendilerine verilen sorumluluktan ve önlerindeki hedeften keyif almanın mutluluğunu yaşamaları, kişisel yeteneklerini açığa çıkarmaları için Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi olarak; ‘Geleceğimi Koruyorum’ temalı “resim/kompozisyon/şiir/karikatür” yarışması düzenlendi.

Çocuklarımızın yaşlarına göre 3 grupta kategorize edilen eserler; Genel Müdürümüz Sn. Orhan TİMURHAN, İnsan Kaynakları GMY Sn. Taylan AY, A1-A2-A3 İşletme Müdürleri ve bölüm yöneticilerinin katıldığı bir toplantıda değerlendirilerek kazananlar ve ödülleri belirlendi ve duyurusu yapıldı.

Genel Müdürümüz Sn. Orhan TİMURHAN tarafından her bir katılımcı çocuğumuza ithafen imzalanan teşekkür mektupları ile birlikte, hazırlanan hediyeler çocuklarımıza teslim edildi.

İSTANBUL OFİS

Acarlar Mah. Acarkent Sitesi, Acarblu Rezidans Ticaret Merkezi 1-A, 34820 Beykoz-İstanbul Tel: +90 216 481 98 90(pbx)

İZMİR OFİS

Akdeniz Mah. Şehit Fethi Bey Cad. No:55 Kat:16 Heris Tower 35210 Alsancak-Konak-İzmir Tel: +90 216 481 98 90(pbx)

İZMİR FABRİKA

Yeni Foça Yolu 2. KM 35800 Aliağa-İzmir Tel : +90 232 625 1860(pbx)

©2020 COPYRIGHT KOCAER STEEL Tüm hakları saklıdır.

Coded by EGEGEN