DİKİLİ BİR AĞACIN OLSUN

Nisan 2019

Kocaer Çelik olarak sahip olduğumuz güçlü yanlarımızdan, ‘’Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanının kullanılması, ‘’Sorumluluk duygusu ile faaliyetlerimizin toplum ve çevre yararına geliştirilmesi’’, ‘’Toplum ve çevreyi koruyan bir yaklaşımla hareket edilmesi’’ ve ‘’Sosyal sorumluluk faaliyetlerimizi, çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla içselleştirip bir davranış ve yaşam biçimi haline getirilmesini hedefliyoruz.

Çalışanlarımıza, onların ailelerine, müşterilerimize, yakın çevre kuruluşlara, sivil toplum kuruluşlarına ve diğer paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacı ile sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çevre için ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ projeleri başlatılmıştır. Kocaer Haddecilik'in ağaçlandırma çalışmalarının temelinde, doğadan aldığını doğaya verme ilkesi yer alıyor.

Her çocuk bir fidan, her fidan bir çocuk yaklaşımı ile ‘DİKİLİ BİR AĞACIN OLSUN’ projesi hayata geçirilmiştir. Bu projedeki amacımız; Sürdürülebilir üretim anlayışıyla, çalışanlarımızın ve ailelerinin çevre bilincini arttırarak, yaşa-nabilir ve sürdürülebilir bir çevre oluşumuna katkıda bulunmaktır. Bu amaçla, fabrika alanlarımızda, belirlenen böl-gelere her çalışanımız ve ailesini temsilen; bölgeye, iklim ve toprak yapılarına göre en uygun olan Karaservi fidan-ları dikilmiştir. Bir ağaca dönüşecek fidanlar, toz ve karbondioksit emerken oksijen üretecek, birçok farklı türde canlıya yuva olacaktır.

İSTANBUL OFİS

Acarlar Mah. Acarkent Sitesi, Acarblu Rezidans Ticaret Merkezi 1-A, 34820 Beykoz-İstanbul Tel: +90 216 481 98 90(pbx)

İZMİR OFİS

Akdeniz Mah. Şehit Fethi Bey Cad. No:55 Kat:16 Heris Tower 35210 Alsancak-Konak-İzmir Tel: +90 216 481 98 90(pbx)

İZMİR FABRİKA

Yeni Foça Yolu 2. KM 35800 Aliağa-İzmir Tel : +90 232 625 1860(pbx)

©2020 COPYRIGHT KOCAER STEEL Tüm hakları saklıdır.

Coded by EGEGEN