Demir-Çelik Sektöründe 2 Kategoride Ödülü Sadece KOCAER aldı!

Kasım 2019

Demir-Çelik Sektöründe İlklerin Öncüsü

Kocaer Çelik San. ve Tic. A.Ş. 2015 yılında Bakanlık tarafından onaylanan, sektöründe ilk Ar-Ge Merkezi ile 2018 yılındaki faaliyetleri çerçevesinde başarısına hız kesmeden devam etmektedir. 2017 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından takdim edilen Verimlilik Proje Ödülleri’nde Büyük Ölçekli İşletmeler kategorisinde birincilik ödülü ile demir-çelik sektöründe ilk ve tek ödülün sahibi olan KOCAER, 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülleri kapsamında iki kategoride birden ödüle layık görülmüştür. Sadece 4 firmanın iki kategoride birden ödül aldığı törende KOCAER Ar-Ge Merkezi, Türkiye’deki tüm sektörler ve Ar-Ge Merkezleri içerisinde Proje Kapasitesi Kategorisi 2’inciliği ve A Grubu Ar-Ge Merkezi Kategorisin de ise 3’üncülüğünü elde ederek, Zirvede Demir-Çelik sektöründe ödül alan tek firma olmuştur.

KOCAER Ar-Ge Merkezi kısa, orta ve uzun vadede oluşturduğu stratejik planlarına göre yeni ürün tasarlama ve geliştirme, yeni üretim yöntemi ve teknolojilerin geliştirilmesi ile süreçlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi başlıkları altında toplanan ulusal ve uluslararası birçok projesini hayata geçirmiş, gelecek dönemler için stratejilerini de oluşturmuştur. Ar-Ge Merkezi bünyesinde tamamlanan projeleri ile başarısını kanıtlamış, demir-çelik sektöründe ilklere imza atarak birçok ödül ve başarının sahibi olmuştur.

 

Sektöründe Ege Bölgesi’nin En Büyük İhracatçısı

Sektöründe Ege Bölgesi’nin en büyük ihracatçısı ve Türkiye’de özel sektör sıralamalarında 50. İhracatçısı konumunda bulunan KOCAER, geçtiğimiz yıllarda yine bir ilke imza atarak Ekonomi Bakanlığı Turquality programı kapsamına dahil olmuştur. İhracata verdiği önem ile birlikte ülkemize katma değer kazandıracak yeni ürün ve teknolojilerin geliştirilmesi faaliyetlerini Ar-Ge Merkezi’nde yürüterek başarılı projelere imza atarak, yaklaşık 130 ülkeye yapılan ihracatında rekabet gücünü artırıp Türk markası olarak dünya çapında söz sahibi olmuştur.

Foto Galeri

İSTANBUL OFİS

Acarlar Mah. Acarkent Sitesi, Acarblu Rezidans Ticaret Merkezi 1-A, 34820 Beykoz-İstanbul Tel: +90 216 481 98 90(pbx)

İZMİR OFİS

Akdeniz Mah. Şehit Fethi Bey Cad. No:55 Kat:16 Heris Tower 35210 Alsancak-Konak-İzmir Tel: +90 216 481 98 90(pbx)

İZMİR FABRİKA

Yeni Foça Yolu 2. KM 35800 Aliağa-İzmir Tel : +90 232 625 1860(pbx)

©2020 COPYRIGHT KOCAER STEEL Tüm hakları saklıdır.

Coded by EGEGEN